A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Tesztelő

Feladatok:

    • Pénzjegynyomda Zrt. által fejlesztett szoftverek tesztelése
    • Teszt módszertan kidolgozása
    • Tényleges tesztek elvégzése
    • Teszt jegyzőkönyv elkészítése
    • Függőben lévő hibás tételek nyomon követése (bug-tracking)
    • Szükség esetén a hibák reprodukálása a fejlesztők felé
    • Szükség szerint problémák eszkalálása

Elvárások:

    • Java ismerete
    • 1-3 év tesztelési tapasztalat közismert integrált fejlesztői környezetben (releváns egyetemi gyakorlat, programozási tevékenység is beszámítható)
    • Tesztelési módszertanok ismerete
    • Angol nyelvtudás (műszaki dokumentációk olvasása-írása)
    • Csoportmunkában való hatékony közreműködés

Előnyt jelent:

    • Tesztelést támogató módszertanok és szoftverek ismerete
    • Jártasság a korszerű fejlesztési folyamatokban és eszközökben (UML stb.)
    • Új technológiákra való fogékonyság
    • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

    • Korszerű fejlesztői környezet
    • Továbbtanulási lehetőség
    • Szakmai kihívások és értékteremtő feladatok, fejlődési lehetőség
    • Stabil vállalati háttér
    • Versenyképes juttatási csomag:
      • Cafeteria – évi br. 372.000 Ft
      • Jutalom / ösztönző bér, amelynek maximuma az éves alapbér 10%-a
      • Privát sportkörhöz csatlakozási lehetőség (pl.: úszás, foci, futás, kosárlabda, röplabda, asztaltenisz, túrázás, tollaslabda, fallabda, lövészet)
      • Dolgozói mobilflottában való részvétel: Kedvezményes készülékvásárlási lehetőség és- percdíjak, 4 db partner előfizetés vásárlási lehetőség
      • Élet-, baleset-, és betegbiztosítás
      • Próbaidő lejártát követően önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzoddal pályázd meg hirdetésünket a Jelentkezem gomb megnyomásával!