Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tesztelő (Pécs)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Tesztesetek tervezése, létrehozása és végrehajtása
  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek kezelése
  • Folyamatos kommunikáció kollégákkal, csoportvezetőkkel és az ügyfelekkel
  • Aktív részvétel a hibák okainak felkutatásában, problémák megoldásában

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 1 év szoftvertesztelői tapasztalat
  • Aktív, középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Terhelhetőség, jó probléma megoldó képesség
  • Proaktívitás, önálló munkavégzés
  • Monotónia tűrés
  • Jó kommunikációs készség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  •  Előny:ISTQB minősítés
  • Aktív angol nyelvtudás
  • HP Quality Center ismerete

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Pécs

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tesztelő (Pécs)
  • Hirdető cég: IT Services Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: Tesztesetek tervezése, létrehozása és végrehajtása Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek kezelése Folyamatos kommunikáció kollégákkal, csoportvezetőkkel és az ügyfelekkel Aktív részvétel a hibák okainak felkutatásában, problémák megoldásában
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettség Legalább 1 év szoftvertesztelői tapasztalat Aktív, középfokú német nyelvtudás szóban és írásban Terhelhetőség, jó probléma megoldó képesség Proaktívitás, önálló munkavégzés Monotónia tűrés Jó kommunikációs készség Erkölcsi bizonyítvány  Előny:ISTQB minősítés Aktív angol nyelvtudás HP Quality Center ismerete
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: IT Services Hungary Kft.>