Világszínvonalú low-coding platformot fejlesztünk. Legyél része az alkalmazás fejlesztési forradalomnak és csatlakozz a technológia fejlesztő csapatunkhoz!

Több mint 10 éves múlttal és stabil nagyvállalti ügyfélkörrel a hátunk mögött friss tőkebefektetés segítségével indítjuk nemzetközi terjeszkedésünket.
Nemzetközi csapatunkba keresünk olyan szakembereket, akik a legújabb technológiák felhasználásával, innovatív megoldásokkal lehetővé teszik platformunk, technológiánk tovább fejlődését.

Tesztelő

Feladatok:

  • Tesztesetek tervezése, végrehajtása
  • Komplex tesztelések végzése önállóan és csapatmunkában
  • Automata, ill. manuális módon történő tesztelés kivitelezése
  • Dokumentációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztőkkel

Elvárt kompetenciák:

  • Informatikai végzettség vagy informatikai tapasztalat
  • Legalább fél éves tesztelői tapasztalat tesztelési projektekben
  • Jó kommunikációs készség
  • Felelősségvállalás
  • Csapatjátékosság
  • Ügyfélközpontú, logikus gondolkodás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelentő szakmai tudás:

  • Tesztelési módszertanok és eszközök ismerete
  • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
  • ISTQB vizsga
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Programozási gyakorlat vagy fejlesztői háttér
  • SQL ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1036 Montevideo utca 6.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.