Tesztelő operátori

Nettó 1 350 - 1 350 Ft/óra

UNI Smart Iskolaszövetkezet

1047 Budapest

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!
A cég vastagréteg (thick-film)-technológián alapuló fűtőelemek gyártásával foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

Feladataid közé fognak tartozni a fűtőelemek ellenőrzése, termékek tesztelése és csomagolása. Minden feladatkör könnyen betanulható, de csak párban végezhető. Így ha van egy jó barátod akivel szívesen dolgoznál együtt, akkor itt a remek alkalom.

Az álláshoz tartozó elvárások:

 A munkához szükséges, a precíz munkavégzés  és ne okozzon gondot a fizikai munka sem.
Munkádat 6:00 és 22:00 óra között tudod végezni, heti több napon is. Fontos, hogy egy napon legalább 4 órát tudj vállalni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

Mindezért bruttó 1350 Ft-os órabért tudunk biztosítani a számodra. (melyet 25 éves kor alatt nettóban is megkapsz.)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Ha felkeltettük az érdeklődésed akkor kattints a jelentkezés gombra!