4Sales Systems Kft.
  • A legfontosabb közös pontunk a munka. Munka alatt pedig ezt értjük: Víziót adni, közösen küzdeni érte, valósággá tenni az elképzelést. Szeretjük a kemény munkát, akkor érezzük jól magunkat, ha kifejezetten aktívak tudunk lenni, kollegáink intelligenciáját, kérlelhetetlen gyakorlati szemléletét használni tudjuk. Rendkívüli gyorsasággal reagálunk és oldunk meg problémákat, amely tapasztalataink szerint az egész munkakörnyezetre pozitív és előrelendítő hatással bír.

    Nemcsak a korrekt munkavégzést várjuk el magunktól, hanem azt is, hogy élmény legyen velünk dolgozni. Még a legszorultabb helyzetben is lendületes, előretekintő, pozitív szemléletű, gondoskodó csapattal fog találkozni. Fokozatosan – kockázat kerülő, mindig stabilitást kereső üzleti szemlélettel – fejlődtünk, és szereztünk mély tapasztalatokat a versenyszféra után a közigazgatás számos területén is.

  • Tesztelő munkatárs

    Hirdetés szövege:

      Tesztelőként szeretnél dolgozni és olyan lehetőséget keresel, ahol akár pályakezdőként is elindíthatod a karriered?
      Szeretnéd egy 100%-ban magyar tulajdonú vállalat csapattagja lenni?

      Megbízható munkaerőnek tartod magad?
      Szereted a változatos projekteket?

      Jelentkezz a 4Sales tesztelő csapatába. Jelmondatunkhoz híven, akár már holnaptól csatlakozhatsz hozzák. (Be smart, work hard, think fast)

      Feladatok:

      • Alkalmazásfejlesztési projektek tesztelési feladatainak és teszteseteinek megtervezése specifikációk alapján
      • A tesztelői csapat tagjaként folyamatos, együttműködés a fejlesztőkkel és a projektvezetővel
      • A tesztelési stratégia alapján tesztforgatókönyvek készítése.
      • Aktív részvétel a tesztelési célok és eszközök meghatározásában
      • Együttműködés a megrendelő oldali szakértőkkel
      • Tesztesetek végrehajtása manuális és automatizált módon
      • Teszteredmények kiértékelése
      • Hibajegyek kezelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • 0-2 év tesztelői, vagy tesztmenedzseri/tesztkoordinátori tapasztalat
      • Elemző és problémamegoldó képesség
      • Önálló gondolkodás, proaktív, problémamegoldó személyiség
      • Tesztmódszertanok ismerete
      • Megbízható, precíz, lendületes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
      • Hatékony kommunikáció szóban és írásban

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Tesztmenedzsment alkalmazások használatának ismerete
      • Fejlesztési és projektmenedzsment módszertanok ismerete
      • Programozási gyakorlat vagy fejlesztői háttér
      • Közigazgatási projektekben jártasság
      • Angol nyelv

    Amit kínálunk:

      • Családias, fiatalos csapat
      • Szakmai kihívásokban bővelkedő projektek
      • Jól megközelíthető iroda
      • Kötetlen munkavégzés, távmunka lehetőség
      • Szakmai továbbfejlődési lehetőségek

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Tesztelő, Tesztmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1094 Budapest, Liliom utca 17.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    Önéletrajz