Megbízónk egy német tulajdonú vállalkozás magyarországi leányvállalata, mely az ipari automatizálási területen piacvezető ipari robotok értékesítésében.
Már több mint 100 éve jelen vannak a robotizáció területén, a robotika úttörőjeként kifejlesztették az első ipari robotot, amely hat elektromechanikailag meghajtott tengellyel rendelkezik, például az Ő fejlesztéseiknek köszönhető Európa első robotos hegesztő transzfersora.
Te is egy jól kiépített vállalati háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő multinacionális cégnél képzeled el jövődet?
Szeretnél egy nagy internacionális csapat tagjaként nagy volumenű projektek megvalósításánál ott lenni és aktívan részt venni a tesztelésekben?
Érdekelne? Jelentkezz most!

Tesztelő pozícióba

Feladataid lesznek:

  • Meglévő projekteken dolgozhatsz, amiken a fő feladataid lesznek:
  • Partnerünk informatikai rendszereinek tesztelése, tesztek kiértékelése, hibakezelés
  • Nemzetközi csapat tagjaként hosszú távú szoftvertesztelési feladatok nemzetközi projektekben
  • Új tesztek és robot alkalmazások Java-programnyelvben történő meghatározása és végrehajtása (automatizálása)
  • Fejlesztői csapatokkal szoros együttműködés

Téged várunk, ha rendelkezel:

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséggel (mérnök informatikus, fizikus, Matematikus, Info - Bionika, Gépészmérnök, Mechatronikai mérnök)
  • Java és / vagy C # programozásban szerzett tapasztalattal
  • Software tesztelésben szerzett 1- 5 év tapasztalattal (manuális/automatizált)
  • Jó problémamegoldó képességgel
  • Erős angol nyelvtudással

Előny, ha rendelkezel:

  • Középszintű német nyelvtudás
  • ISTQB

Amit kínálunk:

  • Izgalmasprojekteken vehetsz részt, sokféle tapasztalatot szerezhetsz
  • A világon egyedülálló labor környezetben dolgozhatsz
  • Dinamikus szoftverfejlesztési folyamatokat ismerhetsz meg, SCRUM csapatokban
  • Rugalmas munkaidő
  • Home Office lehetőség
  • 13. havi fizetés
  • Medicover egészségügyi csomag
  • Nívós, ergonomikus irodakörnyezet design és kikapcsolódásra szolgáló elemekkel
  • Számos béren kívüli juttatás
  • Folyamatos fejlődési és karrierlehetőség
  • Sokféle tréning
  • Stabil céges háttér

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha felkeltettük érdeklődésedet, jelentkezz!