Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tesztelő / Junior XLS Fejlesztő

Mi lenne a Te feladatod?

  • Rendszerek, eljárások és szabályzatok összefüggő rendszerének megtervezése, bevezetése és fenntartása a biztonság, a kockázatok és az ellenőrzések kezelésére, ami releváns a cég  információs eszközei számára, így biztosítva elfogadható szintű információ-biztonsági kockázatot. Az IT biztonsági irányítása és biztonsági értékelések készítése a TSI megbízásából.

    Feladatok:
  • Előkészíti az információs biztonsági irányelveket, a biztonsági megoldások megvalósíthatósági tanulmányait, a bevezetési terveket és biztonsági eljárásokat.
  • Oktatja a biztonsági közösséget a Helyi Üzleti Egységekben (LBU) az IT biztonság irányítás és a Információs Biztonsági Healthcheck kérdéseiben (ISH).
  • Támogatja az ISH felhasználókat és összegyűjti a módosítási igényeket.
  • Karbantartja az ellenőrzési keretrendszert az ISH-n belül és teszteli a funkciók változásait.
  • Biztonság-tudatossági workshopokat tart.
  • Elvégzi a technikai biztonsági ellenőrzéseket.
  • Globális vészhelyzeti gyakorlatokat szervez, karbantartja az ügyeleti kapcsolati listákat a helyi üzleti egységekre, kiszállási terveket készít.
  • Előkészíti és végrehajtja a kiszervezett adatfeldolgozási auditokat a nemzetközi beszállítókkal.
  • Előkészíti, végrehajtja és elemzi a Security Pass folyamatokat, biztonsági felülvizsgálatokat és a Helicopter auditokat.
  • Támogatást nyújt a problémák eszkalációja esetén.
  • Értékeli és megtervezi a szükséges intézkedéseket az információs eszközök védelmének javítása érdekében.
  • Biztosítja a biztonsági megfelelőséget a kiválasztott követelményrendszernek megfelelően (T-Systems, ISO 27000 sorozat, stb.).
  • Információ biztonsági projektekben való részvétel a TSI SecM megbízásából, központi SecM kollégák támogatása.
  • A központi ISMS (Information Security Management System) folyamatokban való együttműködés, azok nemzetközi képviselete a leányvállalatoknál, továbbfejlesztése a későbbiek folyamán.
  • Az ISMS folyamatok mellett a Risk Management és BCM folyamatok implementálását segíteni nemzetközi szinten.
  • Security Business Partner szerepkör betöltése

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú informatikai vagy mérnöki végzettség (Business Information rendszerek vagy informatika-management szakirányon szerzett végzettség előny)
  • IT/információbiztonsági alapok, kockázatmanagement, reporting folyamatok ismerete
  • XLS, SQL, VBA ismeretek
  • Haladó szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs és szervezői készség
  • Analitikus gondolkodás
  • Stressztűrő képesség
  • Ügyfél-központú hozzáállás

Ráadásul ezek közül is megvan benned valami,

  • Business Information rendszerek vagy informatika-management szakirányon szerzett felsőfokú végzettség
  • HTML, XL Cube, r2v, Coding Style Guides, Coding Hardening, Source Code

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Budapest

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tesztelő / Junior XLS Fejlesztő
  • Hirdető cég: IT Services Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város:
  • Feladatok: Rendszerek, eljárások és szabályzatok összefüggő rendszerének megtervezése, bevezetése és fenntartása a biztonság, a kockázatok és az ellenőrzések kezelésére, ami releváns a cég  információs eszközei számára, így biztosítva elfogadható szintű információ-biztonsági kockázatot. Az IT biztonsági irányítása és biztonsági értékelések készítése a TSI megbízásából.Feladatok: Előkészíti az információs biztonsági irányelveket, a biztonsági megoldások megvalósíthatósági tanulmányait, a bevezetési terveket és biztonsági eljárásokat. Oktatja a biztonsági közösséget a Helyi Üzleti Egységekben (LBU) az IT biztonság irányítás és a Információs Biztonsági Healthcheck kérdéseiben (ISH). Támogatja az ISH felhasználókat és összegyűjti a módosítási igényeket. Karbantartja az ellenőrzési keretrendszert az ISH-n belül és teszteli a funkciók változásait. Biztonság-tudatossági workshopokat tart. Elvégzi a technikai biztonsági ellenőrzéseket. Globális vészhelyzeti gyakorlatokat szervez, karbantartja az ügyeleti kapcsolati listákat a helyi üzleti egységekre, kiszállási terveket készít. Előkészíti és végrehajtja a kiszervezett adatfeldolgozási auditokat a nemzetközi beszállítókkal. Előkészíti, végrehajtja és elemzi a Security Pass folyamatokat, biztonsági felülvizsgálatokat és a Helicopter auditokat. Támogatást nyújt a problémák eszkalációja esetén. Értékeli és megtervezi a szükséges intézkedéseket az információs eszközök védelmének javítása érdekében. Biztosítja a biztonsági megfelelőséget a kiválasztott követelményrendszernek megfelelően (T-Systems, ISO 27000 sorozat, stb.). Információ biztonsági projektekben való részvétel a TSI SecM megbízásából, központi SecM kollégák támogatása. A központi ISMS (Information Security Management System) folyamatokban való együttműködés, azok nemzetközi képviselete a leányvállalatoknál, továbbfejlesztése a későbbiek folyamán. Az ISMS folyamatok mellett a Risk Management és BCM folyamatok implementálását segíteni nemzetközi szinten. Security Business Partner szerepkör betöltése
  • Elvárások: Felsőfokú informatikai vagy mérnöki végzettség (Business Information rendszerek vagy informatika-management szakirányon szerzett végzettség előny) IT/információbiztonsági alapok, kockázatmanagement, reporting folyamatok ismerete XLS, SQL, VBA ismeretek Haladó szintű MS Office ismeretek Jó kommunikációs és szervezői készség Analitikus gondolkodás Stressztűrő képesség Ügyfél-központú hozzáállás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-16
Állás, munka még: IT Services Hungary Kft.>