Genertel Biztosító Zrt (GENERTEL ZRT.)

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.
SZÜKSÉG VAN RÁNK!
NEKÜNK PEDIG RÁD!
A Generali Biztosító Zrt. tagvállalata,
A GENERTEL BIZTOSÍTÓ ZRT.
Informatikai területe

TESZTELŐT

keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők lendületes csapataként azon dolgozunk, hogy eredményorientált hozzáállásunkkal naprakész megoldást kínáljunk a Genertel Biztosító Zrt. fejlesztési igényeire. Összetartó, jó hangulatú csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást. Nyitottak vagyunk az új megoldásokra, technológiákra, nálunk számít a véleményed!

Kit keresünk?

Egy proaktív, önállóan és csapatban is dolgozni tudó, jó kommunikációs képességgel és rendszerszemléletű gondolkodásmóddal rendelkező kollégára van szükségünk, aki:

  • legalább középfokú végzettséggel bír;
  • erős informatikai érdeklődést mutat;
  • megbízhatóan, a minőséget szem előtt tartva végzi a munkáját.

HA A FENTIEKET OLVASVA MÁR FELCSILLANT A SZEMED, ÉS A LEÍRÁS ALAPJÁN MAGADRA ISMERTÉL, TALÁN MÉG NEM IS GONDOLNÁD, DE KÖZÉNK TARTOZOL!

Feladataid lesznek:

  • Részvétel a tesztelési módszerek és folyamatok fejlesztésében;
  • Teszttervek készítése;
  • Tesztjegyzőkönyvek készítése;
  • Funkcionális tesztelés;
  • Hibák menedzselése a hibakezelési folyamatban;
  • Automatizált tesztesetek készítése, futtatása, eredmények kiértékelése;
  • Szoros együttműködés a rendszerszervezőkkel és fejlesztőkkel;
  • Felhasználói tesztek támogatása.

Pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat;
  • Biztosítási folyamat- és termék ismeret;
  • Banki, biztosítói területen szerzett gyakorlat.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Bp, Váci út 36-38.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Ami a pályázathoz szükséges:

Jelentkezéshez küldd el nekünk szakmai önéletrajzod bérigényed megjelölésével.