Tesztelő diákmunka

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1072 Budapest, Klauzál utca 35.

Megbízónk a Case Solvers Kft.

Főbb feladatok, munkák:

Szívesen kipróbálnád magad egy e-learning kurzoson? Jelentkezz tesztelő diákmunkánkra!

  • El kell végezned egy online e-learning kurzust (kb. 4 óra alatt)
    • augusztus 8. küldenék ki neked az anyagot, ezt augusztus 9-ig kell elvégezned
  • Majd be kell menned személyesen az irodába egy 2 órás beszélgetésre
    • ez augusztus 10-én (szerdán) 10:00-12:00 között lenne

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Ráérés a kért időszakban
  • Nyitottság, proaktív hozzáállás
  • Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Interjú után akár azonnal!
br. 1150 Ft/óra
A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved.A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be. A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

A "Jelentkezem" gombra kattintva, fényképes önéletrajzzal.