Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tesztelő - Angol és német nyelvtudással (Budapest)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Tesztek specifikációja, a rendelkezésre bocsájtott német nyelven készült követelmények alapjánTesztek végrehajtása, pontos dokumentációja HP ALM (HPQC) segítségével
  • Kapcsolattartás, információkérés webexen / e-mailen keresztül a projekten különböző lokációkban dolgozó kollégáktól német és angol nyelven
  • Tesztek automatizálása HP UFT segítségével
  • A tesztelt alkalmazásokról dokumentáció készítése
  • Junior kollégák betanítása, támogatása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Legalább 3 éves tesztelői tapasztalat
  • Legalább erős középszintű német és angol nyelvtudás
  • Előnyök:
  • Tesztautomatizáció területen szerzett tapasztalat
  • Informatikai területen szerzett végzettség

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Budapest

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tesztelő - Angol és német nyelvtudással (Budapest)
  • Hirdető cég: IT Services Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Tesztek specifikációja, a rendelkezésre bocsájtott német nyelven készült követelmények alapjánTesztek végrehajtása, pontos dokumentációja HP ALM (HPQC) segítségével Kapcsolattartás, információkérés webexen / e-mailen keresztül a projekten különböző lokációkban dolgozó kollégáktól német és angol nyelven Tesztek automatizálása HP UFT segítségével A tesztelt alkalmazásokról dokumentáció készítése Junior kollégák betanítása, támogatása
  • Elvárások: Legalább 3 éves tesztelői tapasztalat Legalább erős középszintű német és angol nyelvtudás Előnyök: Tesztautomatizáció területen szerzett tapasztalat Informatikai területen szerzett végzettség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: IT Services Hungary Kft.>