Ügyfelünk egy nemzetközi cégcsoport, mely hibrid, elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztjével foglalkozik közlekedési járművek számára. Csapatuk bővitésére keresünk

Teszt- / Villamosmérnök

pozicióba új kollégát, akinek feladata lesz a már nemzetközileg bevezetésre került új
hibrid- és elektromos hajtásrendszerek implementálása hazai környezetben.

ELVÁRÁSOK:

  • Villamosmérnök végzettség – Bsc /Msc
  • Gyakorlati ismeret kis-és középfeszültségű eszközök üzemeltetésében és tervezésében
  • Angol, vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • HW ismeretek

FELADATOK:

  • 400-1200 volt közti berendezések üzemeltetése
  • Az automatizált rendszerben tesztek és vizsgálatok végrehajtása
  • Dokumentációk, munkautasitások készitése, hibák kijavitása
  • Fejlesztések implementálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a karbantartással, technikusokkal, mérnökséggel – karbantartási feladatok koordinálása
  • Beszerzésben való aktiv részvétel
  • Anyacéggel való kapcsolattartás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest