Vincotech Hungária Kft.

A Vincotech egy stabil, megbízható partner a félvezető alapú teljesítmény modulok fejlesztésében és gyártásában – ipari hajtás, megújuló energia és áramellátó alkalmazásokhoz -, mércét állítva mind a standard, mind az alkalmazás-specifikus megoldások területén. A Mitsubishi Electric  Corporation önállóan működő leányvállalataként, világszerte több mint 700 munkavállalót foglalkoztatva szállít gyors, rugalmas és vevő-központú megoldásokat, szolgáltatásokat és támogatást, hogy valóra váltsa vevői ötleteit.

 Team up with us!

Bicskei csapatunk további növekedéséhez a következő pozícióra keresünk kollégát:

Teszt technikus (m/f)

Feladatok:

  • A termelésben működő tesztberendezések karbantartása és hibaelhárítása
  • Különböző tesztberendezések tartozékainak javítása, felépítésük módosítása
  • Tesztberendezések kalibrációja
  • „Golden device” (próbadarabok) előkészítése
  • Teszt eredmények kiértékelése, ellenőrzése
  • Termékanalízisek végrehajtása a termelés részére

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középiskolai vagy technikusi végzettség mechatronikai vagy elektronikai szakon
  • Elektronikai mérőműszerek felhasználói szintű ismerete
  • Hobbielektronikai jártasság
  • Műszakos munkarendhez való alkalmazkodás
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Gyors reagálás és rugalmasság
  • Pontosság, precizitás
  • Önálló és alapos munkavégzés, kezdeményezőkészség
  • Képesség csapatban történő munkavégzésre

Előny:

  • Félvezető tesztelési ismeretek és tapasztalat
  • NYÁK tervező rendszer ismerete
  • Angol nyelv ismerete
  • Teljesítményelektronikai tapasztalat (IGBT)

Érdekes és változatos feladatok várnak rád a Vincotech-nél, ahol egy modern munkakörnyezetre, hosszú távú kilátásokra, vonzó jövedelemre és kiemelkedő juttatásokra találhatsz. Szívesen látnánk lapos hierarchiájú és nyitott, csapatorientált légkörű cégünknél. Bízunk benne, hogy örömmel fogadod gazdg és jövedelmező szakmai fejlődési ajánlatunkat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2060 Bicske, Kossuth Lajos utca 59.

Várjuk jelentkezésedet, hogy megbeszélhessük, hogyan lehet a Vincotech a következő lépés karrieredben!