Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A BEKO Engineering Kft. az osztrák érdekeltségű, technológia-orientáltságú BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalata.
Mérnöki és informatikai területen rész- és komplett megoldások iparág-specifikus technológiai szolgáltatója.
28 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a folyamatosan továbbképzett szakembereink kompetenciájának és a piac követelményeihez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:
Teszt szoftver fejlesztő (Test Platform Software Engineer)
Feladatok:
  • Az ipari átlagnál is gyorsabban fejlődő, változatos és szakmai kihívásokban gazdag területeken történő munkavégzési lehetőség
  • Szoros együttműködés egy komplex projekt team más szereplőivel, kiváló csapatmunka és ezáltal a szakterületi kompetenciák szélesítési lehetősége
  • Nagyfokú önállóság és rugalmasság a kiosztott feladatokban, szükség esetén szakértői támogatás, továbbképzési lehetőség
  • A teljes fejlesztési / tesztelési életciklusok végigkövetése a projektvezetőkkel, ezáltal a folyamatismeretek általános bővítési lehetősége
  • SW teszt létrehozása
  • Tesztelési SW karbantartása
  • Tesztplatformok fejlesztése
  • Kártya szintű tesztsorozat létrehozása, lefedettség biztosítása és javítása
  • Hibák azonosítása
  • Hibaelhárítás, konfigurálás
  • Fejlesztő csapattal való együttműködés
Elvárások:
  • Villamosmérnök vagy informatikus végzettség
  • .NET és C# programozási nyelv ismerete
  • Szoftvertesztelésben és fejlesztésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban
  • Linux adminisztrációs ismeretek
  • Hálózati és telekommunikációs rendszerek ismerete
  • Jó műszaki elemző képesség és problémamegoldó készség
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás, strukturált és célirányos munkavégzés
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség
Előny:
  • Script nyelvek ismerete (Bash, Python, stb.)
  • Hardver ismeretek
  • Integrációs tapasztalat
  • Agilis módszerek ismerete
  • Gyártás közeli tesztkörnyezet ismerete
Amit kínálunk:
  • Albérleti és / vagy utazási költségtérítés
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Job rotation a változatos és iparág-specifikus projektek között
  • A hazánkban 28 éve fennálló vállaltunk stabilitása és biztonsága
  • Piacképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzési programok
Munkavégzés helye:
Budapest
Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével.
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Teszt szoftver fejlesztő (Test Platform Software Engineer)
  • Hirdető cég: BEKO Engineering Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Az ipari átlagnál is gyorsabban fejlődő, változatos és szakmai kihívásokban gazdag területeken történő munkavégzési lehetőség Szoros együttműködés egy komplex projekt team más szereplőivel, kiváló csapatmunka és ezáltal a szakterületi kompetenciák szélesítési lehetősége Nagyfokú önállóság és rugalmasság a kiosztott feladatokban, szükség esetén szakértői támogatás, továbbképzési lehetőség A teljes fejlesztési / tesztelési életciklusok végigkövetése a projektvezetőkkel, ezáltal a folyamatismeretek általános bővítési lehetősége SW teszt létrehozása Tesztelési SW karbantartása Tesztplatformok fejlesztése Kártya szintű tesztsorozat létrehozása, lefedettség biztosítása és javítása Hibák azonosítása Hibaelhárítás, konfigurálás Fejlesztő csapattal való együttműködés
  • Elvárások: Villamosmérnök vagy informatikus végzettség .NET és C# programozási nyelv ismerete Szoftvertesztelésben és fejlesztésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat Angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban Linux adminisztrációs ismeretek Hálózati és telekommunikációs rendszerek ismerete Jó műszaki elemző képesség és problémamegoldó készség Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás, strukturált és célirányos munkavégzés Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: BEKO Engineering Kft.>