Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Teszt Projektvezető

    Budapest

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

    Köszöntünk a Bosch világában.

    A Bosch Budapesti Fejlesztőközpont 2001-ben nyitotta meg kapuit. Több, mint 1800 fejlesztőmérnök dolgozik közösen számos komplex autóipari terméken a járműipar minden területéről. Kivételes felépítéséből fakadóan lehetőséged van változatos műszaki területeket megismerni a szoftverfejlesztéstől egészen a mechanikai vagy hardware fejlesztésig bezárólag. Ötleteid olyan termékekek részei lesznek amelyek vezetők a mobilitási technológiák sorában.

    A Bosch Csoport 2017-ben is folytatja dinamikus növekedését, a pozícióra különböző mérnöki csoportokban is keresünk több leendő kollégát.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához:

  • Élettartam validációs részprojekt és projektteam napi koordinációja
  • Részprojekt időtervezése, költségbecslés készítése, rizikók menedzselése és mindezek folyamatos nyomonkövetése
  • Projekt dokumentáció naprakészen tartása
  • Rendszeres riportálás a mechanikus projektvezetés felé
  • Teszt labor kapacitás tervezése
  • Kapcsolattartás külső, belső nemzetközi tesztlaborokkal
  • Validációs tesztek eredményének értékelése, tesztriportok készítése, kommunikálása a projektcsapat és a vevő felé
  • Élettartam validáció folyamat fejlesztése

Mi tesz Téged különlegessé

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség műszaki vagy menedzsment szakon
  • Műszaki érzék, műszaki érdeklődés
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Magabiztos, határozott kiállás
  • Kiváló kommunikációs és koordinációs készségek
  • Stressztűrő képesség
  • Minőségtudatos gondolkodás, vevői orientáció
  • Projektvezetési kompetencia, tapasztalat előnyt jelent
  • Autóipari tapasztalat előnyt jelent

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    Rugalmas munkaidő, juttatások és szolgáltatások, gyermekgondozási támogatások, orvosi szolgáltatások, dolgozói kedvezmények, különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek, helyi parkolás, étkeztetés, helyi tömegközlekedési lehetőségek, tér a kreativitásnak, városi infrastruktúrák

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Bosch csoport>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Teszt Projektvezető
  • Rövid pozíció név: Projektvezető
  • Hirdető cég: Bosch csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Élettartam validációs részprojekt és projektteam napi koordinációja Részprojekt időtervezése, költségbecslés készítése, rizikók menedzselése és mindezek folyamatos nyomonkövetése Projekt dokumentáció naprakészen tartása Rendszeres riportálás a mechanikus projektvezetés felé Teszt labor kapacitás tervezése Kapcsolattartás külső, belső nemzetközi tesztlaborokkal Validációs tesztek eredményének értékelése, tesztriportok készítése, kommunikálása a projektcsapat és a vevő felé Élettartam validáció folyamat fejlesztése
  • Elvárások: Főiskolai vagy egyetemi végzettség műszaki vagy menedzsment szakon Műszaki érzék, műszaki érdeklődés Angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete Magabiztos, határozott kiállás Kiváló kommunikációs és koordinációs készségek Stressztűrő képesség Minőségtudatos gondolkodás, vevői orientáció Projektvezetési kompetencia, tapasztalat előnyt jelent Autóipari tapasztalat előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-11-21