Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Innovatív termékeket és rendszereket kínálunk, amelyek hozzájárulnak a szén-dioxid kibocsátás csökkentéséhez és az intuitív vezetés fejlesztéséhez. 168 telephelyünkkel, 20 kutatási, 38 fejlesztési, 15 elosztó központunkkal, 32 országban 102.900 munkavállalót foglalkoztatunk világszerte.

Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére és gyártására specializálódtunk. Prémium kategóriás kapcsolók, szenzorok, elektronikai vezérlőegységek, kameravezérlők széles skáláját gyártjuk személygépjárművekbe, teherautókba és haszongépjárművekbe. Új üzletággal bővülve és a legfejlettebb technológiák alkalmazásával néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat.

Teszt mérnök

Feladatok:

  • gyártósori tesztberendezések felügyelete
  • teszt berendezések kvalifikálása
  • a teszt/mérőberendezések kihasználtságával, javításával, karbantartásával kapcsolatos dokumentációk kezelése, adatok elemzése
  • mérések koordinálása: mérési módszerek, mérési programok előkészítése, R&R analízis készítése
  • mérési adatok elemzése, jelentések készítése a mérésekről
  • terméktesztek megbízhatóságának folyamatos tervezése, fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárásainkra:

  • (villamos)mérnöki egyetemi, vagy főiskolai végzettség
  • min. 2 év termelés, gyártás területén szerzett tapasztalat
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • autóipari tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • elektronikai, elektrotechnikai, PLC programozási ismeretek
  • minőségügyi rendszerek ismerete
  • különböző technológiák ismerete
  • méréstechnikai, gyökér-ok elemzési ismeretek
  • pneumatika/ anyagismeret előny

Juttatások:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatási csomag (étkezési támogatás, cafeteria, sporttámogatás, iskolakezdési támogatás)
  • utazási támogatás
  • képzések
  • 13. havi fizetés
  • kiváló munkakörülmények
  • hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Veszprém

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és szívesen csatlakoznál egy dinamikusan fejlődő autóipari vállalathoz, amely a világpiac egyik meghatározó szereplője, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció feltüntetésével a "jelentkezem" gombon keresztül.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Teszt mérnök
  • Hirdető cég: Valeo Auto-Electric Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Város: Veszprém
  • Feladatok: gyártósori tesztberendezések felügyelete teszt berendezések kvalifikálása a teszt/mérőberendezések kihasználtságával, javításával, karbantartásával kapcsolatos dokumentációk kezelése, adatok elemzése mérések koordinálása: mérési módszerek, mérési programok előkészítése, R&R analízis készítése mérési adatok elemzése, jelentések készítése a mérésekről terméktesztek megbízhatóságának folyamatos tervezése, fejlesztése
  • Elvárások: (villamos)mérnöki egyetemi, vagy főiskolai végzettség min. 2 év termelés, gyártás területén szerzett tapasztalat angol nyelv kommunikációs szintű ismerete autóipari tapasztalat MS Office felhasználói szintű ismerete elektronikai, elektrotechnikai, PLC programozási ismeretek minőségügyi rendszerek ismerete különböző technológiák ismerete méréstechnikai, gyökér-ok elemzési ismeretek pneumatika/ anyagismeret előny
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-13