Cégünk, a CTDI Kft. elektronikai készülékek nagytételes tesztelésével és javítás-felújításával foglalkozik.

Munkatársat keresünk

Teszt mérnök

pozícióba a következő feltételekkel és tulajdonságokkal.

Feladatok:

  • Teszterek működtetése, folyamatos működésének biztosítása
  • Teszterek építése
  • Teszter szoftverek karbantartása frissítése
  • Technikusi/operátori csapat szakmai támogatása,
  • Termékspecifikus dokumentáció kezelése/fordítása/oktatása a technikusok/operátorok felé,
  • Angol nyelvű kommunikáció vevővel (heti telefon konferenciák, levelezés)

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség (villamosmérnöki diploma)
  • Informatikai beállítottság
  • Hajlandóság külföldi munkavégzésre heti rendszerességgel
  • Kapcsolástechnikai ismeretek
  • PC-Tablet illetve mikroszámítógép struktúrák ismerete.
  • Strukturált és proaktív gondolkodás
  • Windows és Android operációs rendszerek ismerete
  • Erős szakmai háttér, kézügyesség
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angol nyelven

Előnyt jelent:

  • Elektronikai termékek gyártásával, tesztelésével , javításával foglalkozó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Szlovák nyelvtudás
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • Számítógépes hálózati ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. Kerület

Jelentkezni fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal lehet.