Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több mint 148 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújtunk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk közel 60 ország több mint 243 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt! Legyél te is a Continental tagja veszprémi vállalatunknál!

Teszt mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártási folyamatokban lévő teszt berendezések programjainak felügyelete és fejlesztése,
  • Berendezések telepítésének támogatása,
  • Tesztelési folyamatok dokumentációja,
  • Új termékek tesztelési folyamatának megtervezése mérnökök bevonásával,
  • Tesztberendezés beszállítóival való együttműködés,
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérnök végzettség (automatizálási, villamosmérnök...)
  • Irányítástechnikai feladatok tervezésében szerzett tapasztalat,
  • C/C++ vagy C# ismeret,
  • Csapatorientált munkavégzésre való készség,
  • Számítógép kezelői ismeretek,
  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás ,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • LabWindowsCVI, LabView ismeret,
  • PLC programozási ismeret,
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Veszprém