BUDAPEST KÖZPONTJÁBAN MŰKÖDŐ PÉNZÜGYI INTÉZMÉNY KERES MUNKATÁRSAT

TESZT MENEDZSER MUNKAKÖRBE

Megbízónk egy több mint negyed évszázados múlttal, stabil, megbízható háttérrel, kiterjedt országos ügyfélkörrel rendelkező pénzügyi szervezet, amely alapvetően vállalkozásoknak biztosít finanszírozást.

Környezettudatos folyamataik révén működésük szinte kizárólagosan digitális csatornákon zajlik.

A szervezet belvárosi irodájában hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődés biztosított kellemes, igényes, szakmailag magas színvonalú munkakörnyezetben.

Felelősségek:

  • szoftverfejlesztési projektekhez kapcsolódó teszt menedzseri feladatok ellátása
  • tesztelési tervek kidolgozása, dokumentálása, végrehajtása a tervezési és végrehajtási fázisban egyaránt
  • tesztesetek és tesztforgatókönyvek készítése
  • tesztkörnyezet kialakítása
  • tesztautomaták létrehozása, futtatása
  • manuális tesztelés végrehajtása
  • funkcionális és regressziós tesztelés megtervezése és végrehajtása
  • az elvégzett tesztek kiértékelése
  • hibák feltárása, elemzése, dokumentálása
  • javítási és módosítási javaslatok kommunikációja a fejlesztők felé
  • tesztelési feladatokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • rendszer dokumentációk készítése, aktualizálása
  • tesztelési és integrációs folyamatok fejlesztése, új technológiák megismerése, elsajátítása
  • kapcsolattartás és együttműködés valamennyi projektszereplővel: külső fejlesztővel, társterületekkel és az üzleti felhasználókkal; ügyféligények kezelése

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai/mérnöki/matematikusi végzettség
  • Linux alapismeretek
  • adatbázis kezelési ismeretek (SQL)
  • szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat (előny: JAVA, MYSQL, MS SQL környezet)
  • legalább egy programozási nyelv ismerete (pl.: C, C++, C#, JAVA, PHP, PERL, Python stb.), programozási gyakorlat
  • analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • agilis módszertanokban (SCRUM, Kanban) szerzett gyakorlat

Előny:

  • pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat
  • DEVOPS tapasztalatok
  • UML és modellező rendszer ismerete
  • JIRA, ManageEngine service desk, selenium, katalon studio, jmeter, jenkins, junit, GIT ismeretek/gyakorlat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • vonzó bérezés
  • széleskörű juttatási csomag
  • bejárás támogatás
  • mobil telefon
  • laptop
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • tanfolyamokon, képzéseken való részvételi lehetőség
  • nyelvtanulás támogatása
  • fiatalos, igényes, szakmailag magas színvonalú munkakörnyezet
  • modern, könnyen megközelíthető iroda

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével juttassa el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Önéletrajzának megküldésével hozzájárul adatainak a Megbízónk részére történő továbbításához.