A közút mellett a vasút sem marad el a vezető támogató rendszerek fejlesztésében. A fejlesztők elé komoly feladatot támaszt olyan algoritmusok készítése, amik a városi közlekedés kihívásainak is megfelelnek. Ezek a rendszerek a jövő villamosait tehetik még biztonságosabbá mind az utasok, mind a közlekedés többi résztvevője számára.
A Knorr-Bremse Rail Systems a világ vezető fékrendszer szállítója budapesti telephelyén működő „Vezetőtámogató rendszerek” csoportjába keres „Teszt manager – Vezetőtámogató rendszerek” pozícióba új kollégát.

Teszt manager - Vezetőtámogató rendszerek

Főbb feladatok:

  • Teljes tesztstratégia kidolgozása
  • Teszt tervek készítése az algoritmus fejlesztés, a beágyazott implementáció és az üzembe helyezés támogatására
  • Teszt környezet kidolgozása
  • Teszt specifikációk készítése
  • Részvétel a tesztelésben
  • Napi szintű kapcsolattartás nemzetközi projektcsapatokkal
  • Szoros együttműködés a projekt csapat többi tagjával

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Teszt stratégiák és teszt tervek készítésében szerzett tapasztalat
  • Gyors helyzetfelismerés, strukturált gondolkodás, önállóság
  • Jó kommunikációs készség, dinamikus munkatempó
  • Nemzetközi környezetben való kooperációs készség
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Jártasság vezetőtámogató rendszerek tesztelésében
  • Biztonságkritikus fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Matlab / Simulink ismeret
  • C/C++ ismeret

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1238 Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.