Magunkról

Bankunkban a fejlesztések tervezésénél és megvalósításánál meghatározó tényezővé lépett elő a szolgáltatás orientált architektúra (SOA) kialakítása, a modern webes platform (Angular) bevezetése és a konténer alapú virtualizáció (Docker) alkalmazása, így újabb és újabb lehetőségeket tudunk biztosítani a tehetséges, fejlődni vágyó szakembereknek. Jelentkezz hozzánk még ma, ha szeretnél az Üzleti Alkalmazásfejlesztés csapatunk új Test Expert kollégája lenni!

TEST EXPERT

Főbb feladatok

•    tesztesetek írása specifikáció alapján,
•    tesztelési erőforrások meghatározása,
•    a bank alkalmazásainak tesztelése manuális módon,
•    teszteredmények dokumentálása,
•    felhasználói tesztek támogatása,
•    tesztelés előre haladásának nyomon követése, jelentések írása,
•    kapcsolattartás a beszállítókkal és a bankon belüli társterületekkel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • minimum 1-3 releváns szakmai tapasztalat,
  • középfokú aktív angolnyelv-tudás,
  • tesztelési folyamatok és módszertanok ismerete,
  • legalább egy programozási nyelv ismerete,
  • adatbázis-kezelési tapasztalat,
  • verziókövető eszköz ismerete,
  • rendszerszemlélet, proaktivitás, precizitás,
  • analitikus és logikus gondolkodásmód,
  • tervezési és dokumentálási készség.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • felsőfokú informatikai szakirányú végzettség,
  • ISTQB alapok,
  • banki alkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat,
  • tesztautomatizálást támogató alkalmazások ismerete (Selenium, JMeter).

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1088 BUDAPEST, RÁKÓCZI út 1-3.

Kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.