Test Automation Developer gyakornok (WHC021065) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Budapest, XIII. kerület

Partnerünk része egy olyan globális szervezetnek, amely fő céljai közé tűzte ki egy fenntarthatóbb világ megalkotását a megújuló energiaforrás segítségével. Innovatív szellemmel és vállalkozói gondolkodásmóddal olyan energetikai termékeket, hálózati megoldásokat és digitális szolgáltatásokat tervez, amelyek értéket teremtenek az ügyfeleik számára világszerte.

Feladatok:

    • A szoftver tesztelési folyamat hatékonyabbá tétele automatizációval
    • Különböző tesztelési rendszerek kiértékelése
    • Az újonnan kidolgozott keretrendszer implementációja
    • Proof of concept kidolgozása a megfelelő eszköz kiválasztásához mobil- és webapplikációkhoz

    • Érvényes nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív; min. 6 hónapig)
    • Informatikai területen folytatott tanulmányok
    • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
    • MS Office magabiztos ismerete
    • Programozási ismeretek Java és/vagy Javascript-ben

Egyéb információ

Alapozd meg velünk a jövődet!

Amit kínálunk

    • Home Office lehetőség, rugalmas munkaidő
    • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
    • Bruttó 1800 Ft-os órabér
    • Szakmai gyakorlat leigazolása
    • Programozási ismeretek fejlesztése a szofverfejlesztő csapat tagjaként, automatizációval kapcsolatos tapasztalat bővítése

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka