A Central Médiacsoport nyomtatott magazin és különszám termékkínálattal vezető szereplője a hazai magazinpiacnak.  A portfólióban sztárlapjaink, a  Best és a Story hetilapok és a különszámok jelentős erőt képviselnek. Sztárlapjaink szerkesztőségi csapatába

TERVEZŐSZERKESZTŐ

munkatársat keresünk.

Feladatok, amiben számítunk rád:

  • a művészeti vezető irányításával a sztárlapok (Best és Story hetilapok, különkiadványok) vizuális megjelenítése
  • aktív részvétel a lapkészítési folyamatban (kreatív tervezés, oldalak tördelése).

Téged keresünk, ha:

  • legalább 2-3 éves női magazinos és hetilapos tervezőszerkesztői tapasztalattal rendelkezel
  • InDesign gyakorlott használó vagy
  • Photoshop, Illustrator programok ismerete sem áll távol tőled
  • alapvető nyomdaipari ismeretekkel vagy felvértezve
  • nagy teherbírású vagy, rugalmas munkavégzést  tudsz vállalni és szeretsz és akarsz csapatban dolgozni

Aminek a részese lehetsz:

  • fiatalos, lelkes és barátságos csapat
  • kreatív és pörgős munka, unatkozni nem fogsz
  • megbízható, kiszámítható és korrekt cégvezetés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo u. 9.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.