Székesfehérvári csapatunkba keresünk kollegákat a lentiek szerint:

Tervezőmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Ipari csapok és azok alkatrészeinek tervezése, a gyártáshoz szükséges rajzi dokumentáció elkészítése (3D, 2D) és az új termékek gyártásba vezetésének támogatása.
  • Termékfejlesztési technikák alkalmazása a CRANE NPD folyamatának megfelelően (QFD, DFMEA, DVP&R).
  • Meglévő termékek módosítása a vevői igények, visszajelzések és a gyártási tapasztalatok alapján.
  • Termék fejlesztésével kapcsolatos projektek vezetése, együttműködés nemzetközi csapattal, illetve a projektek helyi koordinálása.
  • A terméket érintő változások megfelelő dokumentálása, tesztelése és jóváhagyatása.
  • A gyártás műszaki támogatása a felmerülő gyártási problémák esetén a termékek dokumentációs és funkcionális kérdéseivel, feladataival kapcsolatosan.
  • Új termékek, darabjegyzékek és munkautasítások létrehozása a vállalatirányítási rendszerben és azok rendszeres karbantartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Jó szervező készség, problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás
  • Kiváló együttműködési és kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Egyedülálló technológia megismerése
  • Nemzetközi projektekben történő aktív részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kreatív környezet
  • Családias hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.