InnoStruktúra Kft.
  • Az InnoStruktúra Kft. fő profilja az úttervezés, forgalomtechnikai és ideiglenes forgalomtechnikai tervezés, kisebb részt vasúti illetve településtervezés. A tevékenységi kör kiterjed felújítás-technológiák összeállítása, és az aszfalttechnológia területére is, emellett a szakterületen K+F projektekben is tevékenykedik.

    A munkavégzés helye a cég Budafoki úti irodája.

  • Tervezőmérnök (úttervezés)

    Főbb feladatok, munkák:

      Az InnoStruktúra Kft. tevékenységi körében lévő feladatok elvégzésében való aktív közreműködés, például:

      • úttervezési tervezői és szakértői munkákban való részvétel,
      • helyszíni bejárásokon, felméréseken, munkamegbeszéléseken való részvétel,
      • tervellenőrzés, tervezéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása / támogatása,
      • közreműködés tervek dokumentálásában,
      • kisebb projektek önálló ellátása,
      • közepes, nagy volumenű projektekben való részvétel vezetés mellett.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • min. 2, inkább 3 év szakterületen szerzett tapasztalat,
      • elhivatottság, precíz munkavégzés, folyamatos fejlődésre való igény,
      • tervezőszoftverek, irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete, kifejezetten Autocad C3D ismerete és használata,
      • min. középszintű angol nyelv ismerete.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • >3 év szakmai tapasztalat,
      • B kategóriás jogosítvány.

    Amit kínálunk:

      • teljes állás, versenyképes és rugalmas juttatási rendszer, prémiumrendszer,
      • folyamatos fejlődés az út-, forgalomtechnikai-, ideiglenes forgalomtechnikai tervezés, pályaszerkezet-technológiai és a K+F útügyi területein,
      • kiváló pályakezdési lehetőség, sokrétű tapasztalatszerzési, gyors fejlődési lehetőség,
      • kamarai jogosultságok megszerzésének és fenntartásának támogatása,
      • részvétel támogatása szakmai rendezvényeken,
      • részben rugalmas munkaidő.

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Építőmérnök
    • Közlekedési mérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1111 Budapest, Bertalan Lajos utca

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    • Fényképes önéletrajz
    • Fizetési igény (interjúra