Az 1946-ban Németországban alapított SICK világszinten piacvezető szerepet tölt be az intelligens szenzorgyártás területén. Vállalatunk az ipar különböző területein alkalmazott egyedi automatizálási megoldásaival az új ipari forradalom, az Ipar 4.0 résztvevője, alakítója. A vállalatról a www.sick.com oldalon tudhat meg többet.
A SICK magyarországi termelő leányvállalata, a SICK Kft. 100%-os német tulajdonban van. A Győrtől 18 kilométerre található kunszigeti telephelyünkön több mint 20 éve állítunk elő szenzorokat, mára évi 80 millió EUR értékben, 570 főt foglalkoztatva. Dinamikusan bővülő csapatunkba új munkatársat keresünk a következő pozícióra:

TERVEZŐMÉRNÖK

SICK Kft. | 9184 Kunsziget, Fő u. 49.| Győr-Moson-Sopron Megye

FELADATAI

  • Készüléktervezés 3D CAD-ben a gyártóterületek számára
  • Gyártási dokumentációk elkészítése, archiválása, változáskezelés
  • Árajánlatok bekérése, alkatrészek legyártatása
  • Üzembe helyezés támogatása
  • Együttműködés a belföldi és külföldi társosztályok munkatársaival

ELVÁRÁSAINK

  • Gépészmérnök BSc vagy MSc végzettség
  • Bármely 3D CAD tervezőszoftver felhasználó szintű ismerete
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hajlandóság kiutazásra az anyavállalathoz (Németország)

ELŐNYT JELENT

  • Tervezői gyakorlat
  • Villamos ismeretek

    PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

9184 Kunsziget, Fő út 49.

INFORMÁCIÓK A PÁLYÁZATHOZ

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és német vagy angol nyelvű szakmai önéletrajz beküldésével!

Kérdése van?
Kontaktszemély: Izsóné Bekő Bernadett • Telefon: +36 96 96 582 764, +36 30 358 9869