Cégünk, a Lumentron Electronic Kft. 2006-ban alakult, fő tevékenységi területünk a biztonsági világítás. A kijáratmutató- és irányfény lámpák mellett vészvilágítási központokat, illetve BUS felügyeleti rendszereket forgalmazunk, villamosmérnök csapatunk tervezte és szállította számos hazai nagyberuházás, irodaház, bevásárlóközpont, szálloda, iskola és kulturális intézmény rendszerét. Büszkék vagyunk arra, hogy referenciáink közt tudhatunk többek közt olyan hazai projekteket, mint a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér SkyCourt Terminál, az Audi Logisztikai Park, a Groupama Aréna, Duna Aréna és a Telekom új székháza. A német INOTEC és a lengyel AWEX kizárólagos magyarországi forgalmazójaként valamennyi, a biztonsági világítással kapcsolatban felmerülő igényre ideális megoldást biztosítunk, kezdve a tervezéstől egészen a beüzemelésig és karbantartásig. Csapatunkat folyamatosan bővítjük, jelenleg TERVEZŐMÉRNÖK pozícióba keresünk munkatársat. A pozícióval kapcsolatos információk alább olvashatók.

TERVEZŐMÉRNÖK

MI LESZ A KONKRÉT FELADATOD?

  • Biztonsági világítási tervek készítése
  • Integrált ügyviteli szoftver használata
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

AZ ALÁBBIAKBÓL MAGADRA ISMERSZ?

  • Lelkes, újdonságokra nyitott, szakmai fejlődést fontosnak tartó személyiség
  • Villamosmérnök végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Microsoft Office ill. AutoCAD ismerete
  • Szorgalom, csapatszellem
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség

MIT KÍNÁL A LUMENTRON?

  • Fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztonságos munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Homeoffice támogatás, lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Színvonalas csapatépítő rendezvények
  • Kutyabarát munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Elektromérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

HOGYAN JELENTKEZHETSZ?

Állítsd össze fényképes CV-det, és kattints a JELENTKEZEM gombra!