Tervezőmérnök gyakornok

Bruttó 1 800 Ft/óra bér

UNI Smart Iskolaszövetkezet

1133 Budapest

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Amerikai multinacionális partnerünk gépészmérnöki gyakornokot keres tervezőmérnöki csapatunkba! Itt valódi mérnöki problémák megoldásában vehetsz részt. Ha felkeltettük az érdeklődésed olvass tovább!

Főbb feladatok, munkák:

  • A tervezőmérnökök és projektmérnökök napi munkájának támogatása
  • Alkatrésztervezés Solidworksben
  • Műszaki rajzok készítése Solidworks vagy AutoCAD programban
  • A cég szivattyú- és tömítésrendszer-termékek műszaki dokumentációjának elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony gépészmérnöki tanulmányok terén, előny a tervezőmérnöki szakirány és a forgógépekkel kapcsolatos ismeretek (szivattyú, turbina).
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó szervezési és időgazdálkodási készség
  • MS Office ismeretek
  • Megfelelő ismeretek legalább egy CAD szoftverben, a Solidworks előnyös
  • Heti 20 óra vállalása

Amit kínálunk:

Mindezért cserébe le tudjuk igazolni a szakmai gyakorlatodat és a rugalmas munkaidő mellett egy fiatalos, lendületes csapatba tudsz becsatlakozni.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Ha felkeltettük az érdeklődésed add le jelentkezésed és hamarosan felkeresünk a részletekkel kapcsolatban!