WHC Diák Iskolaszövetkezet
Partnervállalatunk székesfehérvári csapatába keresünk új diáklány munkatársat az alábbi pozícióba: Tervezőmérnök gyakornok. Amennyiben gépészmérnöki/műszaki manager tanulmányokat folytatsz, angol nyelvtudással, magas szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel, ez a lehetőség Neked szól! Az sem gond, ha tanulmányaidat lassan befejezed, kezdd el velünk a karrierépítést!

Tervezőmérnök gyakornok - Diákmunka (TX-4929)

Feladatok:

  • Vállalatirányítási rendszerben műszaki adatok karbantartása, frissítése, módosítások rögzítése (mesterlisták, gyártási idők, ciklusidők)
  • Szerszámadatbázis feltöltése
  • Mintagyártás szervezése, tesztek előkészítése, adminisztráció új termékfejlesztési projektekben
  • Termékdokumentációk frissítésének támogatása (pl. gyártási utasítások)
  • Egyszerűbb modellezések, rajzok készítése, mérnökségi projektekhez kapcsolódó adminisztráció

  • Folyamatban lévő gépészmérnöki/műszaki manager tanulmányok
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Jó szervező készség, problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás
  • Kiváló együttműködési és kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely, családias hangulat
  • Br. 1.300 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár