GÉP-BER Kft.

Tervezőmérnök

Munkakörbe keresünk szakembert.

Feladatok:

  • Téglaipari berendezés folyamatos fejlesztése az új paci igényeknek megfelelően, együtt működve a német partnerrel.
  • A fenti berendezés egyedi beépítési tervének elkészítése
  • Gyártásban fellépő problémák segítése
  • Műszaki dokumentáció kezelése, aktualizálása fejlesztése
  • Vállalaton belüli együttműködés a feladatokhoz kapcsolódó területekkel

Elvárások:

  • Műszaki rajz magas fokú ismerete
  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Tervezőprogram ismerete (elsősorban SolidEdge)
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Munkavégzés során szakmai kihívást jelentő érdekes feladatokat
  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Békéscsaba, 5600 Fiumei utca 5.

Jelentkezni:

írásban a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy Kerámiagép Kft. 5600 Békéscsaba, Fiumei u. 5.