Az AVL a világ legnagyobb belsőégésű, hibrid valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó független vállalatcsoportja.
Nálunk nem csak személyautók, hanem kamionok, vagy bármilyen nagymotor fejlesztésében is szerezhetsz tapasztalatot.

Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni?
A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem alkotni, teremteni akarsz? Szeretnéd, ha a te ötleteid határoznák meg a jövő mobilitását? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?
Csatlakozz az AVL budapesti Design csapatához

Tervezőmérnök – Akkumulátor (elektromos hajtás)

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Alkatrészeket, összeállításokat és beépítési koncepciókat tervezel:
      Modern, elektromos hajtáslánc elemek tervezésével foglalkozol
    • Akkumulátor csomag beépítési környezetét vizsgálod
    • Akkumulátor hűtésrendszert tervezel koncepciótól a részlettervezésig
    • Hegesztett szerkezeteket tervezel (öntvényeket, húzott profilokat, lemezszerkezeteket)
    • Magas és alacsony feszültségű rendszer gépészeti elemeit tervezed
  • Kommunikáció nemzetközi csapatban
      Folyamatos együttműködés az analízis- és tesztmérnökökkel
    • Vevői kapcsolattartás
    • Egyeztetés a beszállítókkal

Ha mindehhez:

  • BSc vagy MSc végzettséggel rendelkezel (gépészmérnök, járműmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Legalább 1-2 év tervezési tapasztalatod van
  • Megbízható angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel
  • Magabiztosan használod az NX-et, CATIA-t vagy Creo/ProE-t (NX tudás előny)
  • Jó kommunikációs készségekkel rendelkezel
  • Megbízhatóan dolgozol önállóan, de szívesen dolgozol csapatban is
    akkor jó eséllyel pályázhatsz folyamatosan bővülő Design csapatunkba!

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
  • AVL CAFI készpénzes juttatás
  • Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség
  • Céges rendezvények: AVL nap, egészséghónap, karácsonyi buli, céges kvíz estek

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kérjük, küldd el angol nyelvű önéletrajzodat. Ahhoz, hogy biztosan beérkezzen hozzánk pályázatod, kérünk, hogy kattints a JELENTKEZEM gombra. A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést. Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!