SHS-Építő Kft.
  • Székesfehérvári cégünk 20 éves szakmai múlttal rendelkező építőipari cég, amely tervezéssel és teljeskörű kivitelezéssel foglalkozik. Családi házaktól, a közintézményeken át a vállalati csarnok- és irodaház építésig terjedő, széleskörű, magas minőségi követelményeknek megfelelő, kulcsrakész kivitelezéseket végzünk, megfelelő tervezői háttértámogatással. Ehhez keresünk alapos archicad ismerettel rendelkező kollégát, aki hosszú távon csapatunk tagja lenne. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Tervező, műszaki rajzoló, előkészítő

    Főbb feladatok, munkák:

      - Archicad programmal műszaki rajzok készítése

      - Tervezői, rajzolói feladatok elvégzése

      - Árajánlatok készítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Archicad program kiváló ismerete

      - Szakirányú (építőipari) középfokú vagy felsőfokú végzettség

      - Önálló- és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség

      - Kreatív és eredmény-centrikus gondolkodásmód

      - Precizitás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Azonos vagy hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

      - B kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

      - Változatos, kihívásokkal teli feladatkör

      - Innovatív, fiatalos környezet

      - Hosszú távú munkalehetőség

      - Versenyképes jövedelem,

      - Szakmai fejlődés

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Műszaki rajzoló
    • Gyártás, Termelés
    • CAD tervező, Műszaki rajzoló
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    8000 Székesfehérvár, Széchenyi utca 152.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    Kérjük, jelentkezéséhez csatolja fényképes önéletrajzát!