PANNON CONCEPT Kft
Munkatársat keresünk

Tervező mérnök

pozícióba.
A Pannon Concept Kft nagy tapasztalatokkal rendelkezik egyedi célgépek és készülékek gyártásában, speciális automatizált gyártósorok kivitelezésében. Telephelyünk Gyöngyösön az ipari parkban található,az M3-as autópálya mellett.

Főbb feladatok, munkák:

  • Egyedi, automatizált célgépek tervezése, fejlesztése
  • Műszaki dokumentációk készítése
  • Prototípusok gyártásának előkészítése, koordinálása
  • Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
  • Fejlesztéshez kapcsolódó projektek, beruházások irányítása
  • A fejlesztési projekt végig követése az átadásig

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnök mérnök végzettség (Bsc, Msc)
  • 3D tervező szoftver ismerete (Solid Edge, Solidworks )
  • Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés
  • Célgépek tervezésében szerzett tapasztalat
  • Mechatronikai, automatizálási, robottechnikai ismeretek
  • Képesség csapatmunkára
  • Angol nyelv ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Korszerű gyártástechnológiai ismeretek
  • Ipari automatizálási ismeret (Pneumatika, hidraulika)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés
  • Változatos és kihívásokkal teli munkák/feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3200 Gyöngyös, Kandó Kálmán utca

A "jelentkezem" gomra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű szakmai Önéletrajzát.