Társaságunk több, mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyél Te is sikereink részese

Tervező mérnök munkatársként

Téged várunk csapatunkba, ha

  • villamosmérnök vagy statikus végzettséggel rendelkezel
  • szereztél legalább 5 éves szakmai tapasztalatot hasonló szakterületen
  • rendelkezel mérnök kamarai tervezői jogosultsággal építményvillamossági tervezési szakterületen (V vagy T)
  • jártas vagy CAD mérnöki tervezői szoftver használatában
  • felhasználói szinten kezeled az EPLAN szoftvereket vagy statikai tervező szoftvereket
  • önállóság és precizitás jellemez
  • jó a problémamegoldó képességed
  • van B kategóriás jogosítványod

Feladataid lesznek

  • vízi közmű beruházásokhoz kapcsolódó feladatok elvégzése:
  • költségvetés, mennyiség kimutatás összeállítása
  • szükséges egyeztetések kezdeményezése, megszervezése és koordinációja, folyamatos együttműködés és hatékony kommunikáció elősegítése tervezők, hatóságok és projekt irányítói csapat között

Előnyt jelenthet

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatban domboríthatod tudásodat
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • támogatjuk személyes fejlődésedet, képzésedre nagy gondot fordítunk
  • rugalmas munkarendben végezheted a munkádat
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • családoddal együtt kikapcsolódhatsz kötetlen nyári rendezvényünken
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt
  • munkád mellett jut időd barátaidra, családodra, hobbidra

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület, Váci út 182.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat MOST!