''KATKER 2005'' KFT. (KATKER 2005 KFT.)
  • A KATKER 2005 Kft. kültéri kondiparkok, sporteszközök és sport komplexumok elemeinek tervezésével és gyártásával, illetve teljes körű kivitelezésével foglalkozik. Folyamatosan fejlődő csapatunkba keressük tervező gépészmérnök pozícióra munkatársunkat.

  • Munkatársat keresünk

    Tervező mérnök

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Új termékek / termékcsaládok 3D-s tervezése
      • Meglévő termékek, termékcsaládok fejlesztése
      • Látványtervek, Design tervezés, tervdokumentációk készítése
      • Prototípusgyártások irányítása
      • Sorozatgyártáshoz szükséges gyártástechnológiák meghatározása
      • Beszállítókkal történő kapcsolattartás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
      • AutoCAD / Autodesk Inventor gyakorlott használata
      • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
      • Megbízhatóság, pontosság, következetesség
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Tárgyalóképes Angol, vagy Német nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Kiemelt bérezés (elérhető nettó jövedelem 400.000 Ft/hó)
      • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
      • Hosszú távú munkalehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Termékfejlesztés, tervezés
    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    4014 Debrecen

    Havi nettó fizetési keret:

    400 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

    Jelentkezés magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal.