Helionergy Holding Kft.
Bővülő csapatunkba

Tervező mérnök

munkatársat keresünk.
A Cleantech Energy cPlc. és a tulajdonában álló Ekotechnik Ltd. 20 éves cseh vállalat, mely Kelet-Európában több országban van jelen befektetőként és kivitelezőként is a megújuló energiatermelés iparágában. A vállalat nagy tapasztalattal rendelkezik az ipari méretű erőművek tervezésében és kivitelezésében. A magyarországi, ipari méretű fejlesztések bonyolítása a Helionergy Holding Kft.-ben történik.

Főbb feladatok, munkák:

  • napelemes erőművi projektek engedélyezési eljárásának támogatása,
  • kapcsolattartás szakhatóságokkal,
  • projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladok ellátása,
  • műszaki tervezésben való aktív részvétel,
  • senior villamos tervezőmérnök napi munkájának támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • villamosmérnök / gépészmérnök / mechatronikai mérnöki végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • komplex rendszerek gyors átlátása, hajlandóság új ismeretek gyors elsajátítására,
  • pozitív személyiség,
  • rugalmasság, önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • műszaki területén szerzett tapasztalat,
  • villamosmérnöki végzettség,
  • AutoCAD tervezőprogram felhasználói szintű ismerete,
  • azonnali munkakezdés,
  • engedélyeztetési eljárásokban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség teljes munkaidőben,
  • tervezői jogosultság megszerzésének lehetősége,
  • kiemelkedő bérezés,
  • céges telefon, laptop,
  • fiatal, energikus, jó hangulatú csapat,
  • belvárosi, modern iroda.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1067 Budapest, Teréz körút 23.

Kérlek, küldj részünkre egy fényképes önéletrajzot, mely tartalmazza a bérigényedet és hogy mikor tudnál kezdeni.