A XIII. kerületi székhelyű, magyar tulajdonú Global Terv Kft. szeretne egy új munkatárssal gazdagodni. Fiatalos csapatunkba keresünk új

tervező menedzser

kollégát!

Fő profilunk;

    generáltervezési feladatok ellátása különböző szakágakban, ahogyan a jelenleg futó projektjeink is tükrözik ezt: többek között részt veszünk budapesti helyszíneken úttervezésben, egész város területére vonatkozó zöldváros tervezésben, terek megújításában és műemléki épületek tervezésében. Ezen túl műszaki ellenőrzéssel, épületfelméréssel is foglalkozunk.

Te vagy az emberünk, ha:

  • építőmérnök végzettségű vagy,
  • felhasználói szintű Office és AutoCAD ismereted van (Excel, Word stb),
  • rendelkezel 1-2 év tapasztalattal, de ugyanúgy szívesen látunk pályakezdőként,
  • akkor is tárt karokkal fogadunk, ha már tervezői jogosultsággal rendelkezel (VZ-TEL/KÉ-K/É).

Feladatok:

  • a projektek nyomon követése, generáltervező feladatok ellátása,
  • megbízóval való kapcsolattartás, kooperációkon való részvétel,
  • alvállalkozói feladatok összefogása, átlátása,
  • teljesítés dokumentumainak előkészítése (teljesítés igazolás, számla, szerződés).

Előny:

  • úttervezői gyakorlat.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Kassák Lajos u. 69-71.

Jelentkezz hozzánk, amennyiben szeretnél egy családias hangulatú, fiatalos csapat tagja lenni, ahol megbecsülik, honorálják a munkádat és ahol rengeteg fejlődési lehetőség van! Önéletrajzodat várjuk a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!