Veolia Water Solutions & T. M. Zrt.
Csatlakozz hozzánk

Tervezési projektvezető

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Társaságunk által elnyert szennyvíz- és vízkezelő technológiai beruházásainak tervezési fázisaiban való részvétel
  • Technológussal együtt dolgozva vízjogi létesítési engedélyes dokumentumok összeállítása
  • Engedélyes, kiviteli és megvalósulási tervek készítésének időbeli és szakmai összehangolása, ütemezése
  • Tervzsűrik és szakmai egyeztetések szervezése, koordinálása
  • Tervezési alvállalkozókkal, üzemeltetőkkel, valamint érintett hatóságokkal való kapcsolattartás
  • A tervezéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása (pl. engedélyeztetés)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Haladó szintű AutoCAD ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség, csapatszellem
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Víztisztító vagy szennyvíztisztító telep tervezésében vagy kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • C+I program ismerete

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés béren kívüli juttatásokkal

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Mérnök
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs