" KRISTÁLY " KFT
  • A Kristály Kft egy 30 éves mérnöki vállalkozás, melynek fő területe a kommunális ivóvíztisztító és ellátó, illetve szennyvíztisztító és elvezető rendszerek tervezése, kivitelezése és ezen víziközmű rendszerekhez szükséges szerelvények (idomok, elzárók, javítók, csökek, stb.) kereskedelme. Átlagos létszámunk 65 fő, melyből kb. 40-45 felső végzettségű mérnök. Siófokon található a központi iroda, illetve a kereskedelmi központ, ezen kívül mérnöki irodánk van Veszprémben és Budaörsön. A dolgozók számár a munkavégzés helyszínét az irodáink tekintetében rugalmasan kezeljük.

  • Csatlakozz hozzánk

    Tervezési igazgató

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • építőipari tervezési üzletág VEZETŐI feladatai (NEM ELVÁRTAN TERVEZŐMÉRNÖK)
      • tervezési projektek nyilvántartása, pénzügyi és határidő kontrollja
      • tervezési projektek sikeres teljesítéséhez szükséges vezetői feladatok ellátása (25-30 fős tervezési ágazat)
      • tervezési kapacitások (emberi erőforrások) koordinálása
      • tárgyalások és egyeztetések lebonyolítása
      • megrendelőkkel való szerződések kezelése és kapcsolattartás (vezető tervezőkkel, ügyvezetéssel és jogi támogató szervezettel együttműködve)
      • alvállalkozókkal való szerződések kezelése, kapcsolattartás (jogi támogató szervezettel együttműködve)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • irányítási, vezetői képességek, tárgyalástechnika
      • felsőfokú végzettség (elsősorban közgazdasági, de akár mérnöki is lehet)
      • alapvető közgazdasági ismeretek
      • min. 8-10 év vezetői tapasztalat
      • hosszú távú együttműködési igény

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • határozottság, együttműködési készség
      • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
      • problémamegoldó készség
      • tervezési projektek menedzselésében jártasság
      • vízipari szektor és tevékenységeinek ismerete

    Amit kínálunk:

      • rendkívül sokrétű mérnöki tervezési feladatok - nem mérnöki-szakmai szempontú – szervezése, vezetése
      • versenyképes bérezés
      • vezetői pozícióhoz szükséges eszközök: gépkocsi, telefon, stb.
      • nagyfokú önállóság, felhatalmazás, fejlődési lehetőség
      • jó hangulatú, fiatalos munkakörnyezet

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Irodavezető
    • Cégvezetés, Menedzsment
    • Termelési igazgató
    • Építőipar, Ingatlan
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye, Somogy megye, Veszprém megye

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Kérjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.