Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. debreceni irodájába keresünk új munkatársat.

Tervezés támogató referens (69365)

Feladatok:

  • A helyszíni bejárások dokumentációjának előkészítése, segédletek beszerzése (térképek és közmű nyomvonalak)
  • Műszaki rajzolás az MK8 műszaki kézikönyv szerint
  • Tervzűri anyagának előkészítése
  • Szükséges engedélyek beszerzése (közmű,szakhatóság, tulajdonosi nyilatkozatok beszerzése)
  • A műszaki tervek minőségének javítása, tervező munkájának támogatása

Elvárások:

  • Középfokú műszak ivégzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Legalább 1 év szakmai gyakorlat
  • AutoCAD felhasználó szintű ismerete

Információ

Referencia szám: 69365

Munkavégzés helye: Debrecen

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.

Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A Tiszántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951. július 1-jén hozták létre debreceni központtal, a cég 1992-ben alakult részvénytársasággá. Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. Magyarország területének egyötödén, 18 728 négyzetkilométeren, közel 400 településen szolgáltat villamos energiát. Ügyfeleinek száma több, mint 760 ezer. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégzése.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tervezés támogató referens (69365)
  • Rövid pozíció név: Referens
  • Hirdető cég: E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: A helyszíni bejárások dokumentációjának előkészítése, segédletek beszerzése (térképek és közmű nyomvonalak) Műszaki rajzolás az MK8 műszaki kézikönyv szerint Tervzűri anyagának előkészítése Szükséges engedélyek beszerzése (közmű,szakhatóság, tulajdonosi nyilatkozatok beszerzése) A műszaki tervek minőségének javítása, tervező munkájának támogatása
  • Elvárások: Középfokú műszak ivégzettség B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.17