Tervellenőr

Feladatok:

    Magasépítési beruházások megvalósítása során Építészeti (É), Tartószerkezeti (T), Építménygépészeti (G), Építményvillamossági (V) tervezési szakterületen a tervellenőrzési feladatok ellátása és dokumentálása.
    Már elkészült tervdokumentációk ellenőrzése, valamint a folyamatban lévő tervezési munkákba való bekapcsolódás, a koncepcionális tervezéstől, egyeztetéstől a tervjóváhagyás kiadásáig.

    A tervezési program, az engedélyezési valamint a kivitelezési dokumentációnak vagy dokumentációrésznek:
  • az épített környezet alakításáról és védelméről szóló törvényben (Étv.);
  • az építési kivitelezési tevékenységről szóló kormányrendeletben;
  • az országos településrendezési és építési követelményekről szóló kormányrendeletben;
  • építésügyi és építésfelügyeleti hatósági eljárásokról és ellenőrzésekről, valamint az építésügyi hatósági szolgáltatásról szóló kormányrendeletben,>
  • egyéb vonatkozó jogszabályokban, valamint
  • az építési terv tartalmát megállapító kamarai szabályzatban meghatározott követelményeknek való megfelelésének tartalmi és formai követelményekre kiterjedő ellenőrzése, tervellenőri nyilatkozat kiadása a vonatkozó jogszabályoknak és kamarai szabályzatok felhasználásával készített belső Tervellenőrzési szabályzatnak megfelelően.
    Részvétel a tárgyalásokon, tervezői kooperációkon, kapcsolattartás a társ osztályokkal, társszakágakkal, külső közreműködőkkel.
    Tervdokumentációk tartalmi ellenőrzése, hiánypótlás bekérése a tervezőtől, építtetőtől.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Tervezői jogosultság, vezető tervezői cím a tevékenység ellátásához szükséges aktív Kamarai jogosultság (engedély és nyilvántartásba vétel a fentebb jelölt szakágak bármelyikén)
  • Legalább 10 éves releváns, magasépítési beruházásokban szerzett tapasztalat.
  • Precíz munkavégzés, együttműködési képesség.
  • Egyéni és csapatban történő feladatellátás.
  • Magas szintű problémamegoldó és kommunikációs képesség.
  • Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret (Autocad, vagy Archicad, tartószerkezeti tervezői szoftverek, MS Office irodai alkalmazások), egyéb irodai szoftverek készségszintű használata.
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű, teljes, vagy részmunkaidős álláslehetőség,
  • nyugdíjas munkavállalók jelentkezését is várjuk
  • vidám, fiatalos, támogató csapat
  • összetett, felelősségteljes munka
  • modern, felszerelt iroda, mobiltelefon, számítógép
  • közlekedés munkaügyben: kulcsos autó (pool car) biztosításával
  • versenyképes juttatási csomag

Egyéb információ az állásról:

    MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Központi iroda: Budapest XIV. kerülete
  • Beruházások: Magyarország egész területe

  • A MUNKAKEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA 2019. III. negyedév

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki rajzoló
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1146 Istvánmezei út 1-3.

Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz,
iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okirat(ok) másolata,
nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.