A B+N Referencia Zrt. irodaházak, multinacionális vállalatok, közintézmények részére biztosít széleskörű takarítási szolgáltatásokat. Vállalatunk dinamikusan fejlődő üzletágába az alábbi pozícióra munkatársat keresünk

Területvezető (Takarítási terület)

(Szombathely)

FELADATOK:

  • Vasúti és kiszolgáló létesítmények épülettakarítási és egyéb takarítási feladatok folyamatos ellenőrzése
  • A Megrendelői szerződéses kötelezettségek betartása és betartatása, a szolgáltatás megfelelő működtetése
  • A területen felhasznált eszközök és anyagok felhasználásának ellenőrzése
  • A csoportban dolgozó kollégák irányítása, munkaszervezése, értékelése
  • Beszámolók, riportok készítése
  • Adminisztrációs feladatok végzése

SZÜKSÉGES ELVÁRÁSOK:

  • Az iparágban jellemzően használt takarítógépek és tisztítószerek ismerete (előny)
  • Érettségi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány vezetési tapasztalattal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (főleg Excel, Word, Outlook)
  • Kiváló munkaszervezési és irányítási készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai kihívások
  • Biztos vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges telefon, laptop
  • Céges autó

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szombathely