REVCO Magyarország Kft.
  • A Revco Magyarország Kft. a magyar vékonyvakolat-piac meghatározó gyártója. Bővebben: www revco hu

  • Területiképviselő

    Főbb feladatok, munkák:

      Olyan kollégát keresünk, aki proaktív módon, szenvedéllyel, felelősséggel végzi munkáját, szeret autót vezetni, jól kommunikál, könnyen teremt kapcsolatot.

      Főbb feladatok:

      • Jelenlegi partnereinkkel való kapcsolattartás.

      • Új partnerek részére aktív értékesítés.

      • Helyszíni tanácsadás kivitelezők részére.

      • Oktatások tartása kereskedő partnereinknél.

      • Piaci információk gyűjtése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Építőipari vagy kereskedelmi végzettség, de minimum érettségi.

      • Értékesítési tapasztalat.

      • Felhasználói szintű informatikai ismeretek.

      • Határozott, megnyerő fellépés.

      • B kat. jogosítvány.

      • Önálló munkavégzés.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Építőanyag gyártónál szerzett tapasztalat.

      • Építő v. építészmérnöki diploma.

      • Építőanyag piac ismerete.

    Amit kínálunk:

      • Barátságos, emberséges munkahely, ahol sportos, jó humorú, családias csapat dolgozik.

      • Korrekt alapfizetés.

      • Marzs alapú bónuszrendszer.

      • Teljes körű betanítás a Revco minden részlegébe bepillantással, úgymint: projekt előkészítés, alkalmazás technika, gyártás, labor, raktározás, vevőszolgálat.

      • Céges gépkocsi, laptop, mobiltelefon.

      • Képzések, tréningek, folyamatos szakmai támogatás.

      • Szolgálati kaméleon.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye, Zala megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Jelentkezéskor kérjük csatoljon önéletrajzot, jelöljön meg referenciát, írja meg bérigényét!