A Fürge Diák Iskolaszövetkezetet is magába foglaló Humánia cégcsoport hazánk egyik legdinamikusabban fejlődő munkaerőkölcsönző vállalkozásaként magyarországi közepes és nagyvállalati partnerei számára biztosítja a működésükhöz szükséges munkatársakat.

Szolgáltatási tevékenységünk alapvető eleme a munkaerő toborzás, amelynek új lendületet adó

Területi Vezető Toborzó

kollégákat keresünk a Kelet-, Nyugat- és Közép-Magyarországi területre

Ha meg van benned az igény, hogy keresd azokat az új ismereteket, bevált gyakorlatokat, amelyek gazdagítják, és eredményesebbé teszik a toborzásban alkalmazott módszereket, légy a munkatársunk!

Főbb feladataid lesznek

  • Munkaerőkölcsönző projektek létszámigényének biztosítása, potenciális, a partneri igényeknek megfelelő jelöltek felkutatása
  • Területi toborzási projektek irányítása, összehangolása, helyi projektek támogatása
  • Toborzási tervek összeállítása, területi kampányok kezdeményezése, menedzselése
  • A legújabb toborzási trendek elemzése, új, akár szokatlan módszerek folyamatos keresése, meghonosítása révén támogatás a helyi toborzó kollégáknak
  • A területen dolgozó toborzók felkészítése, rendszeres továbbképzése
  • Jelentkezők menedzselésének, tesztelésének, telefonos előszűrésének, interjúztatásának szakmai támogatása
  • Hatékony toborzási folyamatok fenntartása és koordinálása
  • Kapcsolattartás a megrendelések kiszolgálásáért felelős területi munkatársakkal, valamint a határon túli toborzókkal
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Amire szükséged lesz a feladatkör ellátásához:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év toborzási tapasztalat
  • Átlagon felüli kommunikációs készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány és gyakorlat

Amivel javíthatod esélyeid:

  • Humán szolgáltatásban, toborzásban, kiválasztásban szerzett tapasztalat, kiterjedt munkaerőpiaci kapcsolatrendszer
  • HR végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiemelt feladat, KIEMELT BÉREZÉS,
  • Teljesítmény alapú havi és éves bónusz
  • Cégautó, prémium kategóriás telefon, korlátlan magánhasználattal
  • Folyamatos szakmai képzések, egyéni tanulmányok támogatása
  • Kiváló irodai infrastruktúra
  • Támogató környezetet és fiatalos, lendületes csapatok

Munkavégzés helye: Kelet-, Nyugat- és Közép-Magyarország (A területi központi iroda tekintetében rugalmasak vagyunk, 21 irodánk közül szabadon választhatsz, hogy a lakhelyedhez a legközelebb dolgozhass!)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát, és a bérigényét tartalmazó motivációs levelét.