Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Állást keresel? Szeretnél egy fiatal, professzionális és dinamikus csapat tagja lenni?
Karriert építenél Magyarország legsikeresebb autóalkatrész kereskedelmi vállalatánál?

Ha értesz az autókhoz és a kereskedelemben is otthonosan mozogsz, akkor jelentkezz az
alábbi székesfehérvári pozíciónkra:

Területi vezető

Feladataid lennének:

  • Az adott területhez tartozó kirendeltségeken dolgozó kollégák támogatása és fejlesztése
  • A magas színvonalú ügyfélkiszolgálás biztosítása, vásárlói elégedettség és elköteleződés növelése
  • Javaslattétel különböző folyamatok, rendszerek optimalizálására
  • Az adott területhez tartozó kirendeltségek árbevételének növelése
  • Személyes kapcsolattartás a cég stratégiai ügyfeleivel, felmerülő problémák kezelése
  • Jelentések és elemezések készítése, nyilvántartások vezetése

Amit elvárunk:

  • Min. középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés, komplex gondolkodásmód és kereskedelmi szemlélet
  • Vezetői készségek, önálló és dinamikus munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)

Előny:

  • Területi vezetői tapasztalat (élelmiszer vagy vegyiárú üzletláncoknál)
  • Felsőfokú végzettség
  • Autóalkatrész piacon vagy hasonló területen (motorkerékpár, tehergépkocsi, mezőgazdasági gép) szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk neked:

  • Céges gépjármű (Skoda Octavia, 2017-es évjáratú), mobiltelefon és IPAD
  • Biztos és kimagasló jövedelem
  • Önálló döntési jogkör, felsővezetői pozíció
  • Hosszútávú munkalehetőség, a nagy múltú és piacvezető Bárdi Autónál
  • Folyamatos képzés, fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Munkavégzés csak hétköznapokon, adott területen belül rugalmas munkavégzési hellyel

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva töltheted fel.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: BÁRDI AUTÓ ZRT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Területi vezető (Székesfehérvár)
  • Rövid pozíció név: Területi vezető
  • Hirdető cég: BÁRDI AUTÓ ZRT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Az adott területhez tartozó kirendeltségeken dolgozó kollégák támogatása és fejlesztése A magas színvonalú ügyfélkiszolgálás biztosítása, vásárlói elégedettség és elköteleződés növelése Javaslattétel különböző folyamatok, rendszerek optimalizálására Az adott területhez tartozó kirendeltségek árbevételének növelése Személyes kapcsolattartás a cég stratégiai ügyfeleivel, felmerülő problémák kezelése Jelentések és elemezések készítése, nyilvántartások vezetése
  • Elvárások: Min. középfokú végzettség B kategóriás jogosítvány Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség Határozott fellépés, komplex gondolkodásmód és kereskedelmi szemlélet Vezetői készségek, önálló és dinamikus munkavégzés Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.13
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 2