BECK AND PARTNERS Kft.

Fiatalos, jó hangulatú csapat keresi új tagját akinek van affinitása a munkahelyi tisztaság megteremtéséhez. Ifjúsági gyakornoki pályázat keretein belül várják a jelentkezőket az alábbi pozícióba:

Területi vezető gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

  • Elsősorban a területi vezetők támogatása, mellettük a szakma elsajátítása
  • Takarító kollégák munkájának rendszeres és szúrópróba-szerű ellenőrzése: felkeresni a takarítások helyszínét, meggyőződni arról, hogy minden rendben zajlik
  • Felhívni a figyelmet az esetleges hiányosságokra, dokumentálni-rögzíteni a tapasztaltakat
  • Tisztítószerek, takarító eszközök és mosdó-higiéniai felszerelés havi szintű biztosítása beszállítók közreműködésével
  • Ügyfelekkel, beszállítókkal kapcsolattartás
  • Munkaerő szervezése (új kolléga, helyettesítés)
  • Nagytakarítások megszervezése, felügyelete, átadás-átvétel
  • Panaszkezelés és ennek dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 18-25 év közötti vagy, (az ifjúsági garancia program feltétele a be nem töltött 25. életév)
  • Álláskereső vagy regisztrált álláskereső vagy
  • Nincs hallgatói jogviszonyod nappali tagozatos felsőoktatási intézményben
  • OKJ végzettséggel rendelkezel (ez lehet bármilyen igazolt, szakmai képzés)
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Pontosság, megbízhatóság, felelősség tudat, önállóság, proaktív szemléletmód
  • Empatikus hozzáállás mind megrendelőhöz, mind takarítóhoz
  • Stressztűrő képesség
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek (outlook, okostelefon, applikációk, excel biztonsággal történő kezelése)
  • „B” kategóriás jogosítvány (legalább 1 éves budapesti vezetési gyakorlattal)
  • Rugalmas munkaidő-kezelés, munkabírás – a feladatok jelentős része a kora reggeli és/vagy esti órákban lehet, nagytakarításokban hétvégi közreműködés

Amit kínálunk:

  • Bejelentett 8 órás állás a fenti program keretében
  • Takarító szakma megismerése, elsajátítása
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (telefon és laptop)
  • Munkavégzés jellegéhez igazodva céges autó biztosítása nyomkövetővel (NAV előírás szerint)
  • Karrier és fejlődési lehetőség, önálló területi vezető válhat belőled
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Bruttó 300.000Ft fizetés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás (bármilyen szintű nyelvtudás)
  • Vendéglátóipari és /vagy szállodaipari, kereskedelmi gyakorlat (minden tapasztalat számít)
  • Takarításban szerzett gyakorlat (gyakorlat bármilyen szinten)
  • Esetlegesen egy előző munkahely által adott, vezető által megírt ajánlólevél vagy egyéb igazolt referencia

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Közétkeztetés, Üzemeltetés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Írj magadról, amit fontosnak tartasz, hogy minél átfogóbb képet kapjunk Rólad
  • Szeretnénk, ha az írásos bemutatkozásod azonnal egy személyes találkozóra ösztönözne minket
  • Szívesen vesszük, ha csatolsz egy mai fotót magadról, ami leginkább megmutatja, hogy ki vagy valójában. (A klasszikus igazolvány képekben nem hiszünk, sokkal inkább az életszerűségben)
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, önéletrajzod a rendszerünkön keresztül tudod feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.