Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató állami tulajdonú társaságai

Területi vezető

pozícióba munkatársat keresnek gyártástámogatási feladatokkal

Feladatok:

  • Üzemvezetők munkájának koordinálása, szervezése, irányítása, és ellenőrzése valamint a munkafeltételek és az üzem működésének biztosítása.
  • Munkaszervezéssel gondoskodik a hatékony munkavégzésről és a kapacitás lekötés folyamatosságáról.
  • A napi jelentések alapján a termelés ellenőrzését és értékelést végzi.
  • Gondoskodik a területére vonatkozó célkitűzések, tervfeladatok eléréséről.
  • A termelésirányítási rendszerben rögzített adatok alapján jelentéseket, kimutatásokat, döntés előkészítési anyagokat készít.
  • A hozzá tartozó szervezeti egység munkatársait értékeli, külső szakértői oktatásokat szervez.
  • A vállalaton belüli utasítások, folyamatszabályozások, illetve munkafolyamatok oktatását végzi.

Elvárás:

  • Középfokú végzettség
  • min. 3 év irányításban szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás vezetői engedély
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő
  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Veszprém megye

Szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel, kérjük, szíveskedjék megküldeni a "Jelentkezem" gombra kattintva. Visszajelzést a meghallgatásra kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.

Válassza a biztonságot, válasszon minket!

Felhívjuk a figyelmét, hogy az önéletrajz megküldésével Ön ráutaló magatartással kifejezett hozzájárulását adja az önéletrajzban feltüntetett személyes adatok kezeléséhez. A személyes adatokat az adatvédelmi jogszabályokban foglalt rendelkezések betartásával a meghirdetett pozíció betöltésére irányuló kiválasztás céljából, a pozíció betöltéséig kezeljük, ezt követően a személyes adatai külön hozzájárulás hiányában törlésre kerülnek a hirdető munkáltatók rendszeréből.