WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft.

Eltöltöttél pár évet diákmunka területén és szívesen mutatnád az irányt egy profi csapatnak? Te vagy az, aki büszkén mutatja be cégünket és szolgáltatásainkat a régióban? Még mindig az Élményt keresed a munkában? Ha igen jelentkezz Most! A Kincentric Legjobb Munkahely 2019 díjas WHC Csoport munkatársat keres Székesfehérvárra az alábbi pozícióba: Területi vezető

Területi vezető – (Diákmunka - szolgáltatások) (SW-3986)

Főbb feladatok, munkák:

  • Mi is lenne a feladatod pontosan?
  • A WHC cégcsoport szolgáltatásainak megismertetése a régióban és a szolgáltatások magas szintű menedzselése.
  • A székesfehérvári szervezeti egység napi munkájának irányítása a Te feladatod lesz
  • A szervezeti egység stratégiájának megvalósítása, rövid-, közép-, és hosszú távú célok kialakítása és az aktuális éves üzleti terv előkészítése és megvalósítása a Te válladon lesz, de nem hagyunk egyedül
  • A WHC Iskolaszövetkezet székesfehérvári képviselete a vállalat vevőinek irányába, kapcsolatépítés és folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • A cégcsoport szolgáltatásainak bemutatása a partnereknek fontos feladatod lesz
  • Ajánlatok készítése és figyelemmel kísérése, szerződéskötések a vevőkkel és szállítókkal
  • Üzleti dokumentáció kezelése, hát igen…

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ki lesz az ideális munkatársunk ebben a pozícióban?
  • HR szolgáltatások lebonyolításában és értékesítésében szereztél tapasztalatot
  • Vannak vezetői tapasztalataid, tudsz döntéseket hozni
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudásod segíti a kommunikációdat
  • Terhelhető vagy és precíz és az sem baj, ha megérteted magad másokkal
  • B kategóriás jogosítványod van
  • Legyél barátságos és együttműködő :)
  • Mi az, aminek örülünk, de nem ragaszkodunk hozzá?
  • Örülünk, ha HR szakirányú felsőfokú végzettséged van, de ha csak ez hiányzik, attól még lehetsz társunk a sikerekben

Amit kínálunk:

  • Mi az, amit ezért cserébe kapni fogsz?
  • Piaci szintű alapbért + cafeteriát
  • Lelkes, összetartó csapatot
  • Szuper csapatépítőket, fergeteges évzáró karácsonyi Party-t

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR generalista, Specialista
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár