Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Nitrogénművek Vegyipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság
(8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.)

országos Genezis partnerhálózatába

területi üzletkötő

munkatársat keres
Pest
megye területére

olyan szakember személyében, aki:

  • agrármérnöki valamint növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettséggel rendelkezik,
  • a műtrágya-, vetőmag-, növényvédő-szer- és terménykereskedelemben széles körű értékesítési szakmai tapasztalatokat szerzett,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képességekkel bír,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedélye továbbá felhasználói szintű számítógépes ismerete és készsége van.

Integrátor cégekkel való korábbi együttműködés, valamint angol nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsga megléte előnyt jelent.

A leendő munkatárs fő feladata lesz:

  • a mezőgazdasági végfelhasználók részére történő direkt műtrágya, vetőmag és növényvédő-szer értékesítés, terménykereskedelem,
  • új termékek piaci bevezetésében való közreműködés,
  • szaktanácsadási és egyéb szakmai feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás a gyártó, a végfelhasználók és a nagykereskedők között.

Amit kínálunk:

    Kiemelt bérezés!

    Egyéb juttatások: mobiltelefon, laptop, céges személygépkocsi, széles körű béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségeket, valamint a nyelvvizsga meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat
2018. február 02-ig az alábbi címek egyikére kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.
Személyügyi osztály
8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Területi üzletkötő (Pest)
  • Rövid pozíció név: Területi üzletkötő
  • Hirdető cég: Nitrogénművek Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Feladatok: a mezőgazdasági végfelhasználók részére történő direkt műtrágya, vetőmag és növényvédő-szer értékesítés, terménykereskedelem, új termékek piaci bevezetésében való közreműködés, szaktanácsadási és egyéb szakmai feladatok ellátása, kapcsolattartás a gyártó, a végfelhasználók és a nagykereskedők között.
  • Elvárások: agrármérnöki valamint növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettséggel rendelkezik, a műtrágya-, vetőmag-, növényvédő-szer- és terménykereskedelemben széles körű értékesítési szakmai tapasztalatokat szerzett, kiváló kommunikációs és tárgyalási képességekkel bír, „B” kategóriás gépjárművezetői engedélye továbbá felhasználói szintű számítógépes ismerete és készsége van.Integrátor cégekkel való korábbi együttműködés, valamint angol nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsga megléte előnyt jelent.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: Nitrogénművek Zrt.>