VÖLGYSÉG AGRÁR Kft.
  • A VÖLGYSÉG AGRÁR Kft 2011. óta foglalkozik mezőgazdasági inputanyag kereskedelemmel. A növényvédő szer – műtrágya – vetőmag hármasán kívül, a saját jogon importált termékekből kialakított portfólió a vállalkozás erőssége.

    „Hisszük, hogy lehet emberarcú, őszinte kommunikációra, emberi kapcsolatokra, szakmaiságra és lojalitásra épülő agrárinput kereskedelmet folytatni azon partnerekkel, akik hasonló értékeket vallanak."

  • Munkatársat keresünk

    Területi szaktanácsadó

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • A mezőgazdasági végfelhasználók részére történő direkt és indirekt növényvédőszer, vetőmag és műtrágya értékesítés
      • A megbízó saját termék portfóliójának képviselete
      • Új termékek piaci bevezetésében való közreműködés
      • Szaktanácsadási és egyéb szakmai feladatok ellátása
      • Kapcsolattartás a területen dolgozó végfelhasználó partnerekkel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Agrármérnöki valamint növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettséggel rendelkezik
      • A növényvédőszer-, vetőmag-, műtrágya kereskedelemben széles körű értékesítési szakmai tapasztalatokkal rendelkezik
      • kiváló kommunikációs és tárgyalási képességekkel bír
      • „B” kategóriás gépjárművezetői engedélye továbbá felhasználói szintű számítógépes ismerete és készsége van
      • Fő állású munkajogviszonyban képes feladatai ellátásra

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Mezőgazdasági inputanyagok kereskedelmében szerzett gyakorlat előnyt jelent.

    Amit kínálunk:

      Mobiltelefon, laptop, céges gépkocsi, folyamatos szakmai képzések biztosítása

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, december 5-ig várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajz megküldésével. További információt a +36303922863 -as telefonszámon kérhet.