A BMI Group tagja a BRAMAC KFT.

TERÜLETI SZAKTANÁCSADÓ

munkatársat keres a BRAMAC termékvonal értékesítésére Veszprém és Fejér megyei munkavégzéssel.

Fő feladatok:

  • meglévő ügyfélkör, partnerek rendszeres látogatása,
  • új üzleti lehetőségek keresése, ügyfelek szerzése,
  • területi értékesítési tervszámok tervezése és teljesítése,
  • különböző értékesítési csatornák összefogása, partnerkapcsolatok fejlesztése (szakkereskedések, beruházók, tervezők, szakemberek),
  • ügyféladatbázis naprakészen tartása,
  • jelentés a kereskedelmi vezető felé.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • kereskedelmi, területi képviselői munkakörben szerzett minimálisan 3 év tapasztalat, de ideálisan minimum 3-5 év gyakorlat,
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Excel kezelés, az alapvető függvények ismerete, magabiztos használata),
  • kiváló kereskedelmi érzék és értékesítési attitűd,
  • magabiztos kommunikáció, kiváló tárgyalási készség,
  • magas munkabírás és stressz-tűrő képesség,
  • szervezett, önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés,
  • határozott fellépés, sikerorientált hozzáállás, kreatív, dinamikus személyiség.

További előnyök:

  • középfokú építőipari technikus vagy felsőfokú építőipari végzettség,
  • jártasság műszaki termékek értékesítésében, műszaki szaktanácsadás területén,
  • építőipari termékek piacán szerzett szakmai háttér előnynek számít,
  • Veszprém vagy Fejér megyei lakhely.

Amit a cég kínál:

  • stabil nemzetközi háttér, erős marketingtámogatás,
  • fiatalos, lendületes, eredményorientált csapat,
  • vonzó fizetési csomag és juttatások,
  • vállalati autó, laptop és mobiltelefon.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Veszprém megye

Csak komoly, a fenti elvárásoknak megfelelő pályázók jelentkezését várjuk!

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és referencia kontakt) kérjük, küldje el